Zdalny odczyt zużycia mediów
Telemetria
Systemy SCADA
Projektowanie i montaż układów AKPiA
Kwadra

O firmie

KWADRA jest młodą i dynamicznie rozwijającą się firmą, powstałą w odpowiedzi na stale rosnące potrzeby rynku usług teleinformatycznych. Dzięki precyzyjnemu zastosowaniu najnowocześniejszej technologii skutecznie zaspokajamy potrzeby naszych klientów w zakresie usług teleinformatycznych. Dostarczamy zintegrowane rozwiązania teleinformatyczne, oparte na zaawansowanych i innowacyjnych technologiach. Zapewniamy profesjonalne wsparcie przy ich wdrożeniu, eksploatacji i modernizacji.

Misja

Naszą misją jest trafna identyfikacja trendów pojawiających się w branży teleinformatycznej. Ciągła analiza połączona ze specjalistyczną wiedzą i doświadczeniem pozwala na wychwycenie procesów, które będą kształtowały przyszły obraz rynku teleinformatycznego. Stawiamy na nowoczesność i elastyczność w relacjach z naszymi Klientami. Cechuje nas profesjonalizm i rzetelność w działaniu. Profesjonalizm, pasja i kreatywne podejście do każdego Klienta oraz maksymalna efektywność działania pozwalają  nam stworzyć  pakiet niezawodnych usługi teleinformatycznych, dostosowanych do potrzeb każdego odbiorcy.

Nasze atuty

 • Kompetencje techniczne, doświadczenie i specjalizacja
  Posiadamy wysokie kompetencje praktyczne, wiedzę oraz doświadczenie w kluczowych dla naszej działalności obszarach technologicznych. Stale rozszerzamy ofertę i pogłębiamy kompetencje w wybranych, perspektywicznych obszarach.
 • Elastyczność
  Podejmujemy się realizacji zróżnicowanych projektów, zarówno pod względem skali, jak i zakresu prac. Współpracujemy z naszymi Klientami na wybranych etapach projektu lub zapewniamy kompleksowe wsparcie począwszy od analizy potrzeb, poprzez dostawy i wdrożenie, aż po zapewnienie pełnej eksploatacji.
 • Profesjonalizm
  Doświadczona i kompetentna kadra gwarantuje bezpieczeństwo wdrażanych rozwiązań.
 • Wartości społeczne
  W sposób odpowiedzialny i kompleksowy działamy na rzecz rozwoju polityki efektywności energetycznej oraz ochrony środowiska. Firma m.in. wdraża i promuje system optymalizacji zużycia energii, kładąc duży nacisk na promowanie szerokiego zastosowania urządzeń wykorzystujących energię odnawialną oraz systemu minimalizacji papierowego obiegu dokumentów.
Zaloguj się do systemu telemetrii
 

Zaufali nam

CP Energia
British American Tobacco Polska
Carbon
Energia Mazury
Hedeselskabet
Linia KK
Mazowiecka Spółka Gazownictwa
polenergia_logo
GazSystem_Logo
PSG_Logo