Zdalny odczyt zużycia mediów
Telemetria
Systemy SCADA
Projektowanie i montaż układów AKPiA
Kwadra

Aktualności

Przekraczamy granice

EST1 miniW czerwcu 2014r. nasza działalność przekroczyła granice Polski. Wspólnie z naszymi partnerami biznesowymi wybudowaliśmy w miejscowości Kuressaare na wyspie Saaremaa pierwszą w Estonii stację regazyfikacji LNG zasilającą pobliską mleczarnię.

czytaj więcej

KWADRA w TVP INFO

logo TVPINFO miniZa sprawą programu „Unijny Poranek TVP Info” wyemitowanego 15 maja oczy całej Polski skierowane były na Operę i Filharmonię Podlaską – Europejskie Centrum Sztuki. W jednym z wejść antenowych miała możliwość zaprezentowania się również firma KWADRA.

czytaj więcej

Poszerzenie oferty

zubrW związku z zakończeniem realizacji projektu „Wzrost konkurencyjności firmy KWADRA poprzez wprowadzenie innowacyjnych usług w branży ochrony katodowej” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2007-2013, nasza firma poszerzyła swoją ofertę.

czytaj więcej

Podpisanie umowy z Zarządem Województwa Podlaskiego o dofinansowanie Projektu firmy KWADRA

Program RegionalnyW dniu 5 listopada 2012r. firma KWADRA podpisała umowę o dofinansowanie projektu „Wzrost konkurencyjności firmy KWADRA poprzez wprowadzenie innowacyjnych usług w branży ochrony katodowej” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2007-2013

czytaj więcej

Zmiana adresu siedziby firmy

Skladowa7_miniInformujemy, że z dniem 1 lutego 2011 roku ulega zmianie adres siedziby firmy. Już od dziś zapraszamy do nowej lokalizacji. Jednocześnie informujemy, że pozostałe dane takie jak numery telefonów, faxów, adresy e-mail nie ulegają zmianie. Nowy adres siedziby firmy:

ul.Składowa 7 lok. 16

15-399 Białystok 

czytaj więcej

KWADRA w "Zmieniamy PODLASKIE"

zmieniamy_podlasie_thumProjekt "Inwestycja w infrastrukturę firmy KWADRA umożliwiająca wprowadzenie innowacyjnych usług teleinformatycznych" został wyróżniony przez Urząd Marszałkowski poprzez publikację w najnowszym numerze (Nr 3 (10) wrzesień 2011) Informatora Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego pt. "Zmieniamy PODLASKIE".  Dwustronicowy artykuł pt." Inżynierska firma" opisuje dynamiczny rozwój KWADRY na rynku usług telemetrycznych dzięki dotacji i współpracy naukowej z Politechniką Białostocką. Cały artykuł do pobrania poniżej.

 

czytaj więcej

Podpisanie umowy z POLITECHNIKĄ BIAŁOSTOCKĄ w BIAŁYMSTOKU

Politechnika BiałostockaW dniu 06.09.2010r. firma KWADRA podpisała umowę z POLITECHNIKĄ BIAŁOSTOCKĄ w BIAŁYMSTOKU na wykonanie usługi „Opracowanie projektu umożliwiającego włączenie do istniejącego systemu SCADA obiektów typu MAŁA ELEKTROWNIA WODNA”. W ramach tego zadania Projekt zakłada szczegółowe opracowanie bazy zmiennych pozwalającej na komunikację i pobieranie danych z urządzeń zamontowanych w obiekcie elektrowni wodnej.

czytaj więcej

Podpisanie umowy z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości o dofinansowanie Projektu firmy KWADRA w ramach programu BON NA INNOWACJE

Polska Agencja Rozwoju PrzedsiębiorczościW dniu 11.08.2010r. firma KWADRA podpisała umowę o dofinansowanie projektu „ Opracowanie projektu umożliwiającego włączenie do istniejącego systemu SCADA obiektów typu  MAŁA ELEKTROWNIA WODNA” w ramach programu BON NA INNOWACJE.

czytaj więcej

Zaloguj się do systemu telemetrii
 

Zaufali nam

CP Energia
British American Tobacco Polska
Carbon
Energia Mazury
Hedeselskabet
Linia KK
Mazowiecka Spółka Gazownictwa
polenergia_logo
GazSystem_Logo
PSG_Logo