Elektroenergetyka

Jedną z bardziej rozwijanych w ostatnim okresie gałęzi działalności naszej firmy jest Elektroenergetyka. W roku 2020 decyzją udziałowców został w tym celu powołany w nowy podmiot w grupie tj. Kwadra Sp. z o. o. Została ona wyposażona w nowoczesny sprzęt diagnostyczno-pomiarowy umożliwiający wykonawstwo i serwis wszelkich instalacji i sieci energetycznych.

Dziś oferujemy kompleksowe realizacje w tym zakresie na terenie całej Polski. Posiadamy w naszej kadrze najlepszych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem posiadającymi wszystkie potrzebne uprawnienia. Wciąż podnosimy nasze kwalifikacje poprzez ciągłe szkolenia tak aby sprostać coraz to nowszym wyzwaniom stawianym przez inwestorów, którzy już nam zaufali. Z zakresu elektroenergetyki oferujemy pełny zakres usług: projektowanie, wykonawstwo oraz serwis.

Specjalizujemy się między innymi w pracach z zakresu:

  • Instalacje elektryczne nN w obiektach przemysłowych
  • Linie elektroenergetyczne napowietrzne i kablowe
  • Obwody pierwotne i wtórne na stacjach elektroenergetycznych WN/SN
  • Układy pomiarowo-rozliczeniowe wraz z kompensacją mocy biernej
  • Prefabrykacja rozdzielnic elektroenergetycznych
  • Elektrownie fotowoltaiczne
Kwadra Białystok - Elektroenergetyka

Wspieramy naszych klientów i zapewniamy pomoc na każdym etapie realizacji.

Nasz zespół jest bardzo elastyczny i do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie tak aby zapewnić jakość usług na najwyższym poziomie. Priorytetem w naszej firmie jest profesjonalizm, lojalność oraz nawiązywanie długotrwałych relacji z naszymi klientami.

Więcej informacji :
Paweł Sokołowski
pawel.sokolowski@kwadra.pl